Všichni se jednou proměníme v prach. | iamdeadalready.blog.cz

Prohulenej sen - stará povídka

17. února 2017 v 20:23 | Donald Black
Bylo asi jedenáct, prostě podzimní noc, plná hvězd. Venku bylo příjemně, já se toulal ulicí po New Yorku a hledal inspiraci na psaní svý špatný poezie, měl jsem sluchátka nabodlý v uších, s sebou flašku drahý whisky. Bavilo mě se potácet ulicema a sledovat ty příběhy, co píše život. Šel jsem nějakou černou postranní uličkou, kopnul jsem do šutru, co ležel na zemi a ten se odrazil od chodníku a trefil boční dveře nějakýho vraku, co tam stál. Uchechtnul jsem se a najednou jsem cejtil takový divný mrazení v zádech.
Zvednul jsem hlavu, uviděl jsem ji. Byla jak anděl, nekecám. Musel to bejt anděl a seslalo ho samo nebe. Sundal jsem kapuci, zrovna mi hrál nějakej lovesong, no prostě bylo to, jak když se mi to zdá.
Nádherně voněla, byla zahalená do šály, která ji sahala až po pas, obličej jsem moc neviděl, ale vlasy ji vykukovaly z pod té šály a doopravdy je měla, jako anděl. Tohle musí bejt zkurvenej sen, blond kočka, co se toulá sama ulicí, stejně jako já. Nestačil jsem ji nic říct, jen jsem zíral, jak debil.
Když jsem ten večer došel domů, mrsknul jsem kabátem do předsíně, boty jsem si ani nezouval a hned jsem zapínal počítač, abych ji někde našel. Musí mít někde profil, ty sociální sítě jsou zatraceně dobrý na takovýhle stalkování. Napil jsem se whisky a hledal jak největší dement tu holku. Musel jsem ji najít. Kurva! Asi po dvou hodinách vytrvalýho hledání se dostavil výsledek a já byl šťastnej jak blecha. Mám jí! Já to věděl! A je sama! To je kurva gól, co?
Jmenovala se Laura, ty vole, to je jméno pro anděla. Laura. Dal jsem si flašku whisky do rtů jak dudlík a otočil ji dnem k nebi. Zapálil jsem si cigaretu a přemýšlel, co ji sakra mam jako napsat. Já, outsider, bez sebevědomí, s hnusnym ksichtem, bez budoucnosti, bez peněz, s debilní prací, no prostě moje šance byla tak nula celá nula nula nula jedna procent. Nevadí, napíšu ji. Ale co, kurva, co? Okay, tak jakože normálně. Napsal jsem ji pozdrav (jak největší loser a stalker) a jak se teda má.
Čekal jsem u tý obrazovky, jestli odepíše ještě dneska, ale neodepsala. Tak jsem dohulil krabičku cigaret a vychlastal zbytek tý pekelně hnusný skotský, pak jsem usnul na hajzlu, když jsem se byl vysrat. Vzbudil jsem se nahatej, pěkně mě bolela hlava, ale vstal jsem s příjemnym pocitem, že jsem našel tu holku, která mi na tý ulici dala hroznou ''facku''. Sednul jsem si k počítači, zapálil jsem si snídaňovou cigaretu a hned jsem zjišťoval, jestli mi ten anděl odepsal. Ty vole, gól, nemužu tomu uvěřit, že mě hned neposlala do hajzlu. Ona normálně odepsala a ještě se ptala, jestli jsme se někdy nepotkali. Potom jsme si psali ještě asi dvě hodiny, takový ty nezajímavý sračky, jako co dělá, co ji baví, co má ráda a podobný hovna. Vůbec mě to nezajímalo. U toho jsem vykouřil asi 15 cigaret a přišla ta chvíle, abych ji napsal, jestli by někam nezašla.
''Co děláš večer?''
''Zatím nemám nic v plánu, co ty?''
''No, myslel jsem, jestli bys nezašla někam na skleničku.''
''Dobře, kam chceš jít?''
''Viděl bych to na Charlieho bar, co ty na to?''
''Dobře, mám čas v osm, platí?''
''Skvěle, v osm u Charlieho.''

Slavil jsem jak malej parchant, co sbalil první šťabajznu, ještě teda nebylo vyhráno, ale schylovalo se k dobrýmu večeru, kdy nebudu sám, od tý doby, co mi bejvalá dala kopačky (protože jsem šukal jiný), tak jsem byl tak dvakrát s nějakou ženštinou a to už je to půl roku, co se na mě vysrala. No, prostě jsem byl šťastnej jak blecha. Těšil jsem se, že ji uvidim a tak jsem si na kuráž dal asi tři skleničky vína, než jsem šel do toho baru. Když jsem přišel k Charliemu, seděla tam. Zlatý vlasy, jak anděl, bílej svetr, úzký džíny.
''Tak jsi fakt přišel.''
''Jo, to se většinou dělá, ušklíbl jsem se.''
''No tak si ke mně sedni, ne?''

Ty vole, nemohl jsem tomu věřit, vona byla ještě krásnější, než jsem si prve myslel. To musí bejt sen. Sen. Měla na stole půl sklenky bílýho a já houknul na barmanku, ať mi sem pošle jeden kýbl pivka. Kecali jsme o různejch píčovinách asi tři hodiny, hrozně mě bavilo se jí koukat do očí, ztrácel jsem se v nich. Čokoládový lucerny. Ah. Měla fakt pěkný oči. Asi po pátym pivu jsem ji navrhnul, abysme šli do klubu, co je asi o blok dál. Souhlasila.

''Kouříš trávu?''
''Občas si s někym dám.''
''Mám tady docela fajn materiál.'' řekla a vytáhla růžový brko, docela masitý.
Podpálila to a já šlukoval jak největší král. Dobrej materiál, dalo mi to neskutečnou bombu a smáli jsme se oba, jak vypatlanci. Dohulili jsme ten joint a šli jsme do toho klubu. Byl poloprázdnej, ale dobře tam hráli. Všude samý světla a já se cejtil jak Alenka v říši divů, nechápal jsem, co se se mnou děje, prostě v jiný dimenzi, zhulenej jak krokodýl na LSD, slast. Sedli jsme si na červenej gauč, kterej byl volnej a objednali si drinky. Dal jsem si nečekaně whisky a ona něco míchanýho, už ani nevim, co to bylo, prostě ženský pití.
''Jsi docela fajn, Dome.'' vlepila mi jednu pusu na tvář a přitiskla se ke mně.
''Ty jsi ale víc fajn, Lauro.'' řekl jsem a obejmul jsem ji kolem ramen.
''Líbí se ti?'' ukázala mi podprsenku a já byl v extázi, měla tak úžasný prsa.
''Jako kdyby tě někdo vytesal, jakto, že je taková holka sama?''
''Bejvalej byl kretén, pořád mě mlátil a nadával mi.''

Kurva, jak někdo tomuhle pokladu mohl nadávat a mlátit ji, chtěl jsem toho sráče najít a dát mu pěkně po držce, svině. Tohle se prostě nedělá, zmrd. Seděli jsme blízko sebe a tulili se, trochu jsem se osmělil a rukou ji sjel níž, skoro na zadek, jí to vubec nevadilo, spíš naopak, začala mě hladit po stehně a mě se ten dole začal probouzet. Opili jsme se, ne, nebyli jsme opilí, ale ožralí jak duhy a nějak jsme oba ztratili zábrany. Vjel jsem ji rukou pod podprsenku a masíroval jsem ji ty nádherný, pevný kozičky. Ona mi mezitím masírovala toho dole a přitom na nás čuměl barman a dvě barmanky. Bylo nám to uplně u prdele a hráli jsme si dál, líbali jsme se snad do pěti do rána, když už tam nebyla ani noha. Potom jsme zašli do postranní uličky za ten klub a ona vytáhla dalšího jointa. Zhulili jsme se jak prase a já zase chvíli nechápal, co se děje, hlava se mi motala, stahovala se mi celá tvář. Líbali jsme se znova, smáli se jak blázni a tak nějak jsme zjistili, že jsme si podobní v ledasčem. Už svítalo a byla docela kosa, půjčil jsem ji bundu a dovedl jsem ji až před její byt. Ne, nebudu se ji ani ptát, jestli můžu nahoru, nebo jestli nepudem ke mně. Dneska ne. Bylo to tak krásný, že to nezkurvim hned první den, šli jsme spát, oba hezky do svejch postelí. Měl jsem v hlavě jenom ji. Kurva, furt jsem na ni myslel. Já se nesmim zamilovat! Láska je kurva a ženský jsou děvky. To prostě nejde. Další den jsme se viděli znova, chtěla doprovodit do nějakýho kosmetickýho salonu, tak jsem souhlasil, musel jsem ji vidět. Čekal jsem na ni na gauči v tom salonu, občas na mě mrkla a mě to tak hřálo, znal jsem tenhle pocit, ale já ho nechci. Nesmim. Nechci bejt zase ve sračkách. Vyšli jsme ze salonu a ona opět vytáhla jointa, krásně sbalenej, ne jako ty, co měli kluci. Zase jsem byl vysoko. Hodně vysoko. Připadal jsem si, jak když mi patří svět a byl jsem zamilovanej až po uši. Láska na první pohled. Laura byla skvělá, překrásná, boží. Já byl hnusnej a tlustej loser bez peněz. Jak je to možný, že se na mě hned nevysere? Nechápal jsem, ale vlastně mi to bylo jedno. Doprovodil jsem ji domů a šel k sobě, psát básně a povídky do časopisu. Celej večer jsem myslel jenom na ni, pořád, pořád, pořád. Zapálil jsem si cigáro, v tom mi přišla zpráva, jestli se nechci dneska ještě vidět. To beru. Vypad jsem z baráku a dojel k ní. Čekala u sebe před domem a byla snad pořád krásnější a krásnější, nechápal jsem. Navrhnul jsem, že ji vezmu na vyhlídku.

''Teď v noci? Blázne.'' usmála se.
''Uvidíš, bude se ti to líbit.''

Souhlasila a jeli jsme na vyhlídku, odkud je vidět celý město jak na dlani. Vystoupili jsme a kochali se tím výhledem, kterej nám poskytla ta vyhlídka. Kolem nikde nikdo, tak jsem vohulil rádio v autě na plno a dali jsme si jointa. Byli jsme tam asi do tří do rána a bylo to neskutečný, objímali jsme se, líbali, tancovali, zpívali a tlachali, byl jsem zamilovanej. Sakra.

''Jsi zlato, víš to?'' řekla a začla mě líbat.
''Ty jsi neskutečná, Lauro.''
Líbali jsme se a začlo neskutečně chcát, nám to ale vůbec nevadilo, byli jsme zmáčený jak vodníci, ale zamilovaní, to nás hřálo. Asi ve čtyři ráno jsme se byli projet městem, řvali jsme z okna, jak nám jsou ostatní u prdele, koukali jsme na sebe a usmívali se, jak blbečci, položila mi hlavu na rameno a já se cítil tak moc dobře, jako dlouho ne. Jeli jsme ke mě, už jsem to neřešil, bylo jasný, že bude chtít. Otevřeli jsme si lahev vína, vypili jsme ji a šli se společně vysprchovat. Měla boží tělo. Nádhera. Stál mi jako kůl, stan, prostě erekce jak prase. Byl jsem trochu zhulenej a ožralej, byla to extáze, když si s nim pohrávala a já si hrál s ní. Měla fakt úžasný prsa a ta štěrbinka byla jak z časopisu. Už ve sprše jsme se milovali. Nebylo to šukání. Bylo to milování, plný vášně. Voda nám stékala po tělech, byla vařící, všude byla pára, střídali jsme několik pozic, udělal jsem se asi čtyřikrát. Pak jsme se utřeli a šli si lehnout. Já byl unavenej jak kotě, takže jsme zalehli, mazlili se a usnuli jsme.
Když jsem se ráno probudil, bolela mě palice. V posteli jsem byl jen já. Žádná Laura. Rychle jsem vstal a šel se podivat, jestli mi nenechala dopis, nebo zprávu, ale nic takovýho nikde nebylo. V koupelně byly dva ručníky, ještě vlhký, na zemi a všude dost mokro. Sednul jsem si k počítači, jestli mi Laura nenechala zprávu, ale ve zprávách nebyla žádná Laura. Hledal jsem teda její profil, ale opět - žádná Laura. Zděsil jsem se a začala mi týct slaná voda z očí, tekla po tvářích a dopadala na stehna. Nevěřil jsem tomu, že by se mi to celý jen zdálo? To nemůže bejt kurva pravda.
Ale pravda to byla. Bohužel. Byl to jen zkurveně krásnej sen, tak krásnej, až jsem mu propad a věřil jsem, že to byla ta nejkrásnější realita ze všech realit. Zapálil jsem si cigaretu a šel jsem nasranej do práce.


- tuto ''povídku'' jsem napsal cca. před rokem,

váš Donald Black
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama