Všichni se jednou proměníme v prach. | iamdeadalready.blog.cz

Jako fakt? Ty máš blog?

14. února 2017 v 3:54 | Donald Black
Takže ty máš teď blog? Jakože vlastní blog, kde si budeš vylévat denně svoje srdíčko?
Co od toho jako čekáš? Myslíš, že na to někoho sbalíš?
Ne, prostě mě baví psát. Miluju psaní, miluju poezii a vůbec - rád brouzdám po netu a čtu si nějaké temné blogy psychopatů, jako jsem já.
Zkusím sem přispívat co nejčastěji, i když jsem často ponořen do své mysli a nejsem schopen dělat nic. Chtěl bych vám ukázat, kdo je vlastně Donald Black a proč je vlastně tak moc black.
Ano, blogu jsem dal adresu v anglickém jazyce, protože anglicky docela umím a navíc mě ten jazyk prostě baví.
Nečekejte ode mě zázraky, tenhle skromnej blog nebude webem, kterej budete navštěvovat denně, ale bude to spíš pomůcka pro ty, kteří budou potřebovat motivaci k tomu, aby jim bylo líp, protože tady se dozví, že se má někdo (já - Donald) třeba i hůř a nebudou tolik v depresích (jako je Donald).
Budu sem často přispívat věcmi, jako jsou pokusy o poezii, povídky, nebo prostě budu sepisovat, co jsem za dnešek posral a kolik lidem jsem ten den dokázal dokurvit.
Jsou čtyři ráno, dnes mám volno, takže budu spát do oběda, ale zítra jdu ráno do práce (vstávám v 5) a bude úspěch, když vůbec usnu (fuck my life).
Mám v ruce mobil a přemýšlím o píčovinách. Ano, budu asi docela často vulgární a zlý, tak si to tak neberte.
Ještě postnu po tomhle postu (to jsem to ale krásně zhudebnil) nějaký přepadení, ve kterém mě přepadla múza a já sepsal náhodné řádky a říkám tomu umění (smích) (pláč).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama